Česky English Deutsch русский

Kontakty na jednotlivé osoby

Ing. Josef Hendrych, MBA
ředitel RÚ Kladruby
josef.hendrych@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 300

Sekretariát ředitele
sekretariat@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 554

Ing. Vladislav Hrstka
zástupce ředitele
vedoucí oddělení PaM a oddělení zdravotních pojišťoven
vladislav.hrstka@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 202

prim. MUDr. Marie Kulakovská
náměstkyně pro léčebně preventivní péči
primářka lůžkového oddělení 1
marie.kulakovska@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 310

Mgr. Eva Talpová, MBA
náměstkyně pro kvalitu a ošetřovatelskou péči
eva.talpova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 337

Mgr. Jakub Pětioký, DiS.
náměstek pro rehabilitaci, vědu a výzkum
jakub.petioky@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 219

Mgr. Lucie Krupková
podnikový právník
lucie.krupkova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 235

prim. MUDr. Iveta Hrubcová
primářka lůžkového oddělení 3, 4
iveta.hrubcova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 330

prim. MUDr. Hana Zejdová
primářka lůžkového oddělení 2, 6
hana.zejdova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 344

prim. MUDr. Karel Moses
primář lůžkového oddělení 5
karel.moses@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 295

Mgr. Pavel Viktora
klinický psycholog
pavel.viktora@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 376


Přijímací kancelář
prijem@rehabilitace.cz

(+420) 317 881 304
(+420) 317 881 580
(+420) 602 635 425 - mobilní telefon

Mgr. Petra Pešoutová
zdravotně sociální pracovnice lůžkového oddělení 2,3,4,6
petra.pesoutova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 345

Radka Sejková
zdravotně sociální pracovnice lůžkového oddělení 1,5
radka.sejkova@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 303

Protetické oddělení
protetika@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 285

Vladimír Bílek
vedoucí technického úseku
vladimir.bilek@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 258

Ing. Pavel Žák
technický pracovník
pavel.zak@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 320

Daniel Rathan
vedoucí provozního oddělení
daniel.rathan@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 220

Martin Lahoda
vedoucí oddělení informatiky
martin.lahoda@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 229

Finanční účtárna
uctarna@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 208

Adresa pro zasílání faktur elektronicky:
fakturace@rehabilitace.cz

Mzdová účtárna
pam@rehabilitace.cz , (+420) 317 881 202